[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
درباره استعداد درخشان::
معرفی افراد::
آیین نامه ها::
معرفی پایگاه های مفید::
اخبار و رویدادها::
پرسشهای متداول ::
ارتباط با ما::
حمایت از مقالات دانشجویی::
اسامی ممتازین جشن سالانه::
::
تصاویر جشن ممتازین
   AWT IMAGE
..
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
نظرسنجی
نظر شما در مورد قالب و محتوای این سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
لینک های مفید
..
:: بایگانی بخش آرشیو اخبار: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 223 | تعداد کل بازدید های مطالب: 886,174 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ -

اطلاعیه لغو زمان برگزاری المپیاد علمی دانشجویی

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان می رساند به دلیل شیوع ویروس کرونا، زمان برگزاری المپیاد علمی دانشجویی تاریخ 22 فروردین لغو و تاریخ جدید آن متعاقبا ازطریق سایت سازمان سنجش و دفتر استعدادهای درخشان اعلام خواهدشد.

img_yw_news
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۸ -

اطلاعیه ارسال فرم درخواست پذیرش ارشد بدون آزمون ویژه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت

با توجه به تعطیلی ناگهانی دانشگاه جهت حفظ سلامت دانشجویان عزیز، به اطلاع می رساند متقاضیان می توانند "فرم درخواست پذیرش دانشجویان ممتاز ورود به مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون) ویژه دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران" را تکمیل و تصویر آن را از طریق ایمیل یا فکس به کارشناس آموزش دانشکده خود ارسال نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ -

انتخاب یکی از دانشجویان علم و صنعت ایران به عنوان دانشجوی نمونه کشوری

در بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری سال 1398، آقای عادل اعظمی دانشجوی دکتری مهندسی صنایع به عنوان دانشجوی نمونه کشوری انتخاب شدند.

img_yw_news
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ -

استخدام فارغ التحصیلان ممتاز بدون برگزاری آزمون

اطلاعیه نیروگاه اصفهان جهت استخدام فارغ التحصیلان ممتاز بدون برگزاری آزمون

img_yw_news
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ -

" اطلاعیه دانش آموختگان برتر سال تحصیلی 97-98"

بدینوسیله به اطلاع می رساند، دفتر استعدادهای درخشان در نظر دارد در مراسم جشن دانش آموختگان دانشگاه که  معاونت محترم فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در اردیبهشت ماه 99 برگزار می نماید، با اعطاء لوح تقدیر و تندیس از " دانش آموختگان برتر سال تحصیلی 97-98 " تجلیل نماید.

img_yw_news
پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ -

مصوبه جدید آیین ‌نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد

 "آیین ‏نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد،" مصوبه 1398/10/1 شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای پذیرش دانشجو از سال تحصیلی 13400-1399

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ -

تمدید مهلت تحویل قراردادها

مهلت تحویل قراردادهای آموزشیاری، راتبه، فن یاری و همکاری های علمی اجرایی نیمسال اول سال تحصیلی 99 – 98 تا 30 بهمن ماه تمدید شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ -

فهرست مشمولین جوایز تحصیلی بنیاد نخبگان دانشجویان نو ورود سال 99-98

فهرست دانشجویان نوورود دانشگاه علم و صنعت ایران که، بر اساس اطلاعات و مستندات بارگذاری شده توسط متقاضی در سامانه اطلاعاتی بنیاد به عنوان مشمولین استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 شناسایی شده اند، اعلام می گردد. لازم به ذکر است مهلت تکمیل و تحویل قراردادها به دفتر استعدادهای درخشان تا 30 بهمن  98 می باشد.

img_yw_news
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ -

لیست اولیه حائزین شرایط دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان

لیست اولیه حائزین شرایط دوره کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه علم و صنعت ایران در سال تحصیلی 00-99 ، مطابق لینک زیر اعلام می گردد. داوطلبان سایر دانشگاه ها نیز از طریق سامانه گلستان به آدرسhttps://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm​ ثبت نام خود را حد اکثر تا تاریخ 15 بهمن 99 انجام دهند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره یک نحوه پذیرش دانشجویان ممتاز از سایر دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1400-1399

به اطلاع می رساند،دانشجویان ورودی بهمن ماه 1394 که در نیمسال اول 1398 (هشت نیمسال) فارغ التحصیل می شوند و همچنین ورودی بهمن ماه 1395 که مورخ 1398/6/31 (هفت نیمسال) فارغ التحصیل می شوند می توانند از تسهیلات پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون استفاده نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ -

اطلاعیه نحوه پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز از سایر دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 1400-1399

بدینوسیله به اطلاع می­رساند، مطابق "آیین ‏نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،" دانشگاه علم و صنعت ایران درخواست دانشجویان ممتاز کارشناسی پیوسته ورودی مهرماه سال 1395 سایر دانشگاه‏های دولتی را جهت پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد (بدون آزمون) سال تحصیلی 00-99 مورد بررسی قرار می‏دهد.

img_yw_news
یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ -

مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی دانشگاه در سال 98

در آستانه نودمین سالگرد تاسیس دانشگاه علم و صنعت ایران،  مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز توسط دفتر استعدادهای درخشان با حمایت معاونت آموزشی دانشگاه در نهم دی ماه 98 با حضور جناب آقای دکتر خاکی صدیق معاون محترم آموزشی وزیر علوم و با شرکت دانشجویان ممتاز آموزشی، پژوهشی، افتخار آفرینان، کارآفرینان و کارآموزان برتر برگزار گردید.

img_yw_news
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ -

فهرست‌ مشمولین استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98

فهرست دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران که، بر اساس اطلاعات و مستندات بارگذاری شده توسط متقاضی در سامانه اطلاعاتی بنیاد به عنوان مشمولین استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 شناسایی شده اند، اعلام می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ -

اسامی نهایی ممتازین آموزشی، پژوهشی سال تحصیلی 99-98

اسامی نهایی ممتازین آموزشی، پژوهشی جهت تقدیر از آنان در جشن ممتازین سال تحصیلی 99-98 ، مراسم روز دوشنبه مورخ 1398/10/9 از ساعت 13 لغایت 17 در سالن شهید بهرامی برگزار می گردد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ -

تغییر زمان مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 99-98 از 2 دی ماه به دوشنبه 9 دی ماه تغییر یافته است.

img_yw_news
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ -

اسامی اولیه ممتازین آموزشی و ممتازین پژوهشی 98

اسامی اولیه ممتازین آموزشی، پژوهشی جهت تقدیر از آنان در جشن ممتازین سال 98 ، دانشجویان عزیز تا آخر وقت اداری سه شنبه 26 آذر فرصت دارند که در صورت داشتن اعتراض به نتایج اولیه، درخواست خود را به صورت مکتوب به این دفتر اعلام نمایند. بعد از تاریخ مذکور به هیچ اعتراضی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ -

اطلاعیه جشن ممتازین

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند، اسامی ممتازین آموزشی، پژوهشی و ... جهت تقدیر از آنان در جشن ممتازین سالانه دانشجو تا آخر وقت اداری شنبه 23 آذر آماده و درسایت دفتر قرار داده می شود.

img_yw_news
یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ -

تمدید فراخوان ثبت فعالیت های پژوهشی دانشجویان جهت ممتازین پژوهشی درمراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 99-98

تمدید فراخوان ثبت فعالیت های پژوهشی دانشجویان جهت ممتازین پژوهشی درمراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 99-98 ، دانشجویان محترم فقط تا تاریخ 1398/9/12 فرصت دارند مدارک پژوهشی خود را در سامانه گلستان به آدرس http://golestan.iust.ac.ir  بارگذاری نمایند.

img_yw_news
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ -

برگزاری هشتمین دوره مسابقات کن ست در اسفند ماه 1398

بدین وسیله به اطلاع علاقه‌مندان به مسابقات کن‌ست می‌رساند هشتمین دوره این مسابقات در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد.

img_yw_news
چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸ -

فراخوان ثبت فعالیت های پژوهشی دانشجویان جهت ممتازین پژوهشی درمراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز سال تحصیلی 99-98

نظر به برگزاری سالانه مراسم تقدیر از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی، معاونت آموزشی دانشگاه در نظر دارد تا مراسم مربوط به سال تحصیلی 99-98 را در دوم دی ماه سال 1398 برگزار نماید.

img_yw_news
شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ -

تمدید فراخوان بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1398

تمدید مهلت ثبت نام، دانشجویان گرامی ضمن مطالعه دقیق آیین نامه و شیوه نامه نسبت به ثبت نام در بیست و هشتمین فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال 1398 اقدام نمایند. متقاضیان با مراجعه به سایت  http://portal.saorg.ir  و ضمن تکمیل فرایند ثبت نام و درج مستندات مورد نظر در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در جشنواره شرکت نمایند تمدید  .مهلت ثبت نام الکترونیکی: 20 مهر الی 20 آبان  ۱۳۹8

img_yw_news
یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ -

پنجمین دوره مسابقات برنامه نویسی در سطح کشور در 30 آبان ماه 98

به اطلاع می رساند پنجمین دوره مسابقات برنامه نویسی در سطح کشور در 30 آبان ماه 98 در دانشگاه صنعتی سجاد مشهد برگزارخواهد شد.علاقه مندان می توانند در صورت تمایل شرکت نمایند.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ -

فهرست‌برگزیدگان‌اولیه‌تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98

فهرست دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران که به صورت مشروط، بر اساس اطلاعات و مستندات بارگذاری شده توسط متقاضی در سامانه اطلاعاتی بنیاد به عنوان برگزیده اولیه تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 99-98 شناسایی شده اند، اعلام می گردد.

img_yw_news
یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ -

فراخوان ثبت نام دانشجویان نوورود برای بهره مندی از تسهیلات دانشجویی در سال تحصیلی 99 – 98

فراخوان ثبت‌نام و ارائه درخواست برای بهره‌مندی از تسهیلات آیین‌نامه «پشتیبانی از فعالیت‌های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور» در سال تحصیلی 99-1398 برای دانشجویان نوورود از ابتدای مهرماه 98 شروع شده‌ است.

img_yw_news
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ -

فراخوان بیست و هشتمین جشنواره دانشجوی نمونه سال 1398

 از کلیه دانشجویان واجد شرایط دعوت می‌شود، ضمن مطالعه دقیق آیین نامه، اصلاحیه و شیوه نامه نسبت به ثبت نام در بیست و هشتمین فراخوان جشنواره دانشجوی نمونه سال 1398 اقدام نمایند. متقاضیان با مراجعه به سایت  http://portal.saorg.ir  و ضمن تکمیل فرایند ثبت نام و درج مستندات مورد نظر در بخش های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در جشنواره شرکت نمایند. مهلت ثبت نام الکترونیکی: 20 مهر الی ۴ آبان  ۱۳۹8

صفحه 1 از 9    
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .

Persian site map - English site map - Created in 0.18 seconds with 63 queries by YEKTAWEB 4072