دفتر استعدادهای درخشان- آرشیو اخبار
بازدید دانشجویان ممتاز سالانه از شرکت فکور صنعت

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1401/12/23 | 
بازدید دانشجویان ممتاز سالانه از شرکت فکور صنعت

در روز دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ با هماهنگی گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان، جمعی از دانشجویان ممتاز سالانه به همراه تعدادی از اساتید دانشگاه جلسه ای را با شرکت بزرگ و با سابقه درخشان فکور صنعت در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار نمودند.
در این جلسه که با حضور مسئولان و مدیران ارشد شرکت برگزار گردید، ابتدا در خصوص فعایت ها و طرح های کلان صنعتی شرکت فکور صنعت در حوزه های مختلف فولاد، معدن، آبرسانی و نفت و گاز توضیحاتی داده شد. سپس مدیران ارشد شرکت توضیحاتی را در خصوص برنامه های فعلی و آینده فکور صنعت ارائه نمودند. در این جلسه آقای مهندس شیخ زاده مدیر سرمایه های انسانی شرکت فکور صنعت ضمن خوش آمد گویی و توضیحاتی در خصوص برنامه ها و سوابق شرکت، تاکید نموند که از جمله اهداف مهم این شرکت توجه ویژه به سرمایه های انسانی جوان و ممتاز می باشد. در ادامه آقای مهندس گودرزی مدیر دفتر مدیریت پروژه ها اشاره نمودند که فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت ایران علاوه بر سطح علمی خوب دارای توانمندی های صنعتی خوبی می باشند و این وجه تمایز دانش آموختگان این دانشگاه با سایر دانشگاه های تراز اول کشور می باشد.  همچنین آقای مهندس جمارانی مشاور سرمایه های انسانی شرکت، ابراز امیدواری نمودند که با تداوم این دست از جلسات، امکان جذب استعدادهای درخشان و دانشجویان ممتاز در حین و بعد از تحصیل فراهم شود.
در ادامه آقای دکتر علی غفاری نژاد رئیس گروه جذب و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه تاکید نمودند که دانشجویان ممتاز سالانه بعد از انجام رقابتی جدی انتخاب می شوند و از سرمایه های بسیار مهم دانشگاه و کشور می باشند و باید علاوه بر تقدیر شایسته از ممتازان باید برای استفاده از توانمندی های آن ها در حل مشکلات کشور و صنعت و نیز ایجاد فرصت های شغلی مناسب و شایسته برای این سرمایه های بزرگ تلاش نمود. ایشان اشاره نمودن که در دانشگاه علم و صنعت ایران بازدیدهای صنعتی مختلفی برای تمام دانشجویان در سطوح مختلف برگزار می شود. اما بازدید امروز ویژه ی دانشجویان ممتاز سالانه بوده و هدف از آن بیشتر معرفی دانشجویان ممتاز به صنایع و شرکت های مهم و با سابقه درخشان و نیز آشنایی بیش از پیش این دانشجویان با صنعت می باشد تا در رهگذر این ارتباط، زمینه های جذب و فرصت های شغلی مناسب برای دانشجویان ممتاز فراهم گردد.
طبق توافق صورت گرفته در این جلسه، مقرر گردید جلسه بعدی در ابتدای سال جدید با حضور دانشجویان ممتاز دکتری و ارشد برگزار و در خصوص نحوه استفاده از توانمندی های آن ها و فرصت های شغلی در شرکت فکور صنعت مذاکره شود. همچنین در خصوص طرح کارشناسی کارورزانه (ویژه دانشجویان ممتاز) و نیز دوره کارآموزی توافق هایی صورت گرفت.
در انتهای مراسم بعد از شنیدن سخنان جمعی از اساتید و دانشجویان محترم، ضیافت ناهار برگزار و هدایایی از سوی شرکت فکور صنعت به دانشجویان ممتاز و اساتید حاضر در جلسه تقدیم شد.
نشانی مطلب در وبگاه دفتر استعدادهای درخشان:
http://idea.iust.ac.ir/find-92.13574.71719.fa.html
برگشت به اصل مطلب